Vartojimo kreditai

 

vartojimo kreditaGreičiausiai visi pastebime kasdieniame gyvenime mus supančią informaciją apie paskolas ir vartojimo kreditus. Žinutes apie vartojimo kreditus dažnai sutinkame televizijos, radijo, spaudos ir kitose reklamose. Tai aktualu, nes skolintojų paslaugomis naudojasi vis daugiau žmonių, o gauti reikiamą paskolą darosi paprasčiau. Tačiau skolinantis svarbu nepasimesti informacijos gausoje ir atsirinkti tinkamiausias paslaugas, kadangi siūloma ne viena kredito rūšis.

Vartojimo kreditas yra pinigų ar turto (pavyzdžiui, nekilnojamojo turto) paskola, išduota tam tikram laikotarpiui ir turi būti grąžinta su tam tikromis palūkanomis. Be kreditų sunku įsivaizduoti pramonės vystymąsi ir kiekvieno asmens asmeninę gerovę.

Paskolos grąžinimui yra nustatyta tam tikra procentinė dalis, kurią lemia daugelis veiksnių:

  • paskolos terminas;
  • įkeitimo tipas;
  • rizikos lygis;
  • rizikos padėtis ir tendencijos;
  • ankstesnė besiskolinančiojo ir skolintojo bendradarbiavimo istorija.

Visuomenei geriausiai žinomi yra šie kreditų tipai:

Būsto paskola

Jei asmuo nusprendė, kad jis nori pasiskolinti būstui (butui ar namui), jis pateikia paraišką dėl būsto paskolos. Ši paskola privalo turėti užstatą skolintojui, dažniausiai juo tampa tas pats įsigytas būstas. Paprastai tai yra ilgalaikė paskola, paskolos palūkanos yra veikiamos pasaulio politikos ir ekonominių pokyčių.

Lizingas

Po žodžiu „lizingas“ slepiasi galimybė naudoti reikiamą prekę – naują automobilį, komercinę, pramoninę įrangą, elektros ir buitinę techniką, nesumokėjus visos jos vertės iškart. Tai lyg ilgalaikė nuomos sutartis, pagal kurią išmokėjus reikiamą sumą įsigytas turtas pereis nuominiko nuosavybėn. Įsigytas daiktas išlieka skolintojo nuosavybe tol, kol pirkėjas visiškai atsiskaito už lizingą.

Vartojimo kreditas

Mūsų gyvenime reikalingi ilgai tarnaujantys dalykai (baldai, buitinė technika, vaizdo technika, elektrotechnika, transporto priemonės) ar, pavyzdžiui, ketiname remontuoti namus arba turime sumokėti už įvairias paslaugas (sveikatos priežiūrą, mokslus, o gal išvykti į užsienį), o gal tiesiog patenkinti savo kasdienio gyvenimo poreikius. Pritrūkus pinigų savo reikmėms, kreipiamės į atitinkamas kredito įstaigas. Vartojimo kredito suteikimo procesas paprastas ir greitas, nes kredito gavėjui nereikia įkeisti savo turto. Kredito gavėjas įsipareigoja grąžinti kredito sumą laiku ir su nustatytomis palūkanomis, jei vartojimo sutartis nenumato kitaip.

Greitasis kreditas

Kredito tipas, atsiradęs plečiantis technologijoms. Tai paskola be užstato, kai paskolos suma su palūkanomis grąžinama per trumpą laiką (iki 30 dienų). Paprastai kredito suma yra nedidelė.

 

Paskola yra puikus būdas pagerinti savo gyvenimo kokybę. Bet prieš skolinantis, apmąstykite, ar galėsite grąžinti paskolą! Jei apsisprendėte kreiptis vartojimo kredito, siūlome Jums pasinaudoti Ferratum Finance paslaugomis. 

 

Norima paskolos suma

Pageidaujamas terminas mėnesiais

Norima paskolos suma
 
900 €
Palūkanų suma
 
846 €
BVKKMN
 
159.29%
Palūkanų norma
 
X
Mėnesio įmoka
 
X
Grąžintina suma
 
1746 €
Grąžintina suma su nuolaida
 
900
Grąžintina suma naujiems klientams
 
900
Naujiems klientams
mėnesinė įmoka
X X
Mėnesinė įmoka
su nuolaida
X X
Mėnesinė įmoka
 
97.00€
 
* Minimalus terminas - 61 dienų, maksimalus terminas - 24 mėnesiai
** Maksimali bendra vartojimo kredito kainos metinė norma - 106.98%
*** Kredito įmokas grąžinus laiku.
 
Informuojame !
Dėl vykstančių techninių pakeitimų su naujais klientais sutartys šiuo metu yra nesudaromos. Atsiprašome už nepatogumus.

 

Pildyti paraišką