Nepraleiskite progos

paskolos internetuDauguma žmonių sutinka, kad paskolos internetu gali būti puikus sprendimas, kai prireikia papildomų pinigų, ypač jeigu šie pinigai gali sudaryti sąlygas pasinaudoti atvėrusia galimybe.

Kai į duris pasibeldžia galimybė

Kartais, kai į duris pasibeldžia galimybė, tiesiog negalite praleisti šios progos. Pavyzdžiui, įsivaizduokite, kad dalyvaujate konkurse dėl savo svajonių darbo vietos. Neseniai jums paskambino potencialus darbdavys ir   pasiteiravo, ar galėtumėte atvykti į darbo pokalbį. O dabar įsivaizduokite, kad darbo pokalbis vyks po kelių dienų ir kitame mieste ar net kitoje šalyje. Nė nemirktelėję žinote, kad privalote atsakyti teigiamai ir kuo greičiau užsisakyti autobuso ar skrydžio bilietą bei viešbučio kambarį, tačiau kaip tik šiuo metu jums trūksta pinigų, o atlyginimą gausite tik kitą savaitę. Kai į duris pasibeldžia galimybė, turite jas atidaryti.

Gaukite pinigų paspaudę vos kelis klaviatūros mygtukus

Daugeliu atvejų paskolos internetu yra greičiausias ir paprasčiausias būdas gauti lėšų. Štai kodėl Ferratum teikia lengvai gaunamų, lanksčių greitųjų kreditų paslaugas, kurios leis greitai gauti lėšų.

Ferratum yra tarptautinė mobiliųjų greitųjų kreditų teikėja. Esame mobiliųjų finansinių paslaugų ir finansinių technologijų srities novatoriai, nuo 2005 metų išplėtę savo veiklą 24 šalyse.

Yra begalė priežasčių, dėl kurių klientai renkasi mūsų greituosius kreditus. Mūsų klientų aptarnavimo komanda padėjo tūkstančiams tokių klientų kaip jūs gauti paskolas internetu. O geriausia tai, kad mūsų paskolas internetu galite gauti tą pačią dieną. Taigi – pinigai bus jūsų, kai tik prireiks.

Paraiškos teikiamos mūsų internetiniame tinklalapyje. Paprasčiausiai pasirinkite, kuris iš mūsų greitųjų kreditų geriausiai atitinka jūsų poreikius, ir sužinokite mūsų sprendimą vos per kelias minutes.

Nes mums rūpi

Kai kreipsitės į Ferratum dėl greitojo kredito, galite būti tikri – esate patikimose rankose. Mes veikiame visiškai skaidriai. Netaikome jokių paslėptų mokesčių. Niekada.

Ferratum yra autorizuota bendrovė, reguliuojama Jungtinės Karalystės finansinio elgesio tarnybos (angl. Financial Conduct Authority), ir priklauso Vartojimo kreditų asociacijai (angl. Consumer Credit Trade Association).

Suprantame, kokie svarbūs yra santykiai su klientu, o kadangi pinigus skoliname tiesiogiai, daugelis klientų mūsų paskolas ima ne kartą. Kai pirmą kartą kreipiamasi į mus dėl greitojo kredito, sukuriame paskyrą, kuria bus galima vėl pasinaudoti, kai tik iškils būtinybė. Mūsų tikslas – patenkinti klientai.

Ferratum misija paprasta – teikti geriausias, greičiausias ir vartotojams palankiausias skolinimo ir bankininkystės paslaugas, prieinamas visą parą.

 

Norima paskolos suma

Pageidaujamas terminas mėnesiais

Norima paskolos suma
 
900 €
Palūkanų suma
 
846 €
BVKKMN
 
159.29%
Palūkanų norma
 
X
Mėnesio įmoka
 
X
Grąžintina suma
 
1746 €
Grąžintina suma su nuolaida
 
900
Grąžintina suma naujiems klientams
 
900
Naujiems klientams
mėnesinė įmoka
X X
Mėnesinė įmoka
su nuolaida
X X
Mėnesinė įmoka
 
97.00€
 
* Minimalus terminas - 61 dienų, maksimalus terminas - 24 mėnesiai
** Maksimali bendra vartojimo kredito kainos metinė norma - 106.98%
*** Kredito įmokas grąžinus laiku.
 
Informuojame !
Dėl vykstančių techninių pakeitimų su naujais klientais sutartys šiuo metu yra nesudaromos. Atsiprašome už nepatogumus.

 

Pildyti paraišką