Su Ferratum visada rasite sprendimą

kreditaiMetų metus atliekami tyrimai, kurių tikslas – išsiaiškinti, kas sukelia stresą ir kaip jis veikia mūsų gerovę. Jų rezultatai nuolatos rodo, kad daugiausia įtampos žmonėms kelia finansinės problemos. Šiaip ar taip, nedaug dalykų gyvenime kelia tiek streso, kiek nerimas, kaip sudurti galą su galu.

Tačiau yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti, kad mažiau nerimautumėte dėl pinigų. Pirma, pripažinkite, kad jūsų finansinė situacija kelia jums stresą. Taip nustatysite tikrąjį įtampos šaltinį ir stresas nepaveiks kitų jūsų gyvenimo sričių. Antra, prisiminkite, kad dauguma problemų nėra gyvenimo ar mirties klausimai ir beveik visos jos anksčiau ar vėliau išsisprendžia. Tokios mintys taip pat padeda numalšinti įtampą.

 

Kodėl turėtumėte kreiptis dėl kredito

Mūsų klientams kreditai praverčia įvairiose gyvenimo situacijose. Kartais gyvenimas teka ramia vaga, bet staiga ima ir iškyla nenumatytų problemų. Gali prireikti skubiai sumokėti už brangų gydymą, remontuoti namus ar automobilį, o pinigų tam paprasčiausiai neturite. Taip nutinka net patiems sėkmingiausiems žmonėms.

Kelios savaitės, per kurias turite apmokėti gydymo sąskaitą arba kai laukiate, kol sutaisys jūsų automobilį, gali atrodyti kaip metai. Būtent tada palengvėjimo gali suteikti greitasis ir paprastai prieinamas kreditas internetu.

Suprantame, kad atsidūrus kritinėje situacijoje jums mažiausiai reikia papildomų rūpesčių, iš kur gauti pinigų. Ferratum kreditai – tai greita ir paprasta pagalba, kai jos reikia.

Kaip kreiptis dėl kredito

Ferratum supranta, kad laikas – tai pinigai. Pildant paraišką Ferratum kreditui gauti nereikės pildyti jokių popierinių dokumentų, pateikti finansinių ataskaitų ar laukti eilėje.

Paraiškos teikiamos mūsų internetiniame tinklalapyje. Paprasčiausiai pasirinkite, kuris kreditas geriausiai atitinka jūsų poreikius, ir užpildykite paraišką internete. Paraišką užpildysite vos per 3-5 minutes, o naudodami modernias ir pažangias technologijas ją įvertinsime per keletą minučių, o pinigus į jūsų sąskaitą pervesime greičiau nei per dvi valandas. Viskas iš tiesų taip paprasta.

Kodėl verta rinktis Ferratum

Ferratum yra tarptautinė mobiliųjų greitųjų kreditų teikėja. Esame mobiliųjų finansinių paslaugų ir finansinių technologijų srities novatoriai, nuo 2005 metų išplėtę savo veiklą 24 šalyse.

Ferratum misija paprasta – teikti geriausias, greičiausias ir vartotojams palankiausias skolinimo ir bankininkystės paslaugas, prieinamas visą parą.

Visiškas skaidrumas

Kai kreipsitės į Ferratum dėl kredito, galite būti tikri – esate patikimose rankose. Mes veikiame visiškai skaidriai. Netaikome jokių paslėptų mokesčių.

Ferratum yra autorizuota bendrovė, reguliuojama Jungtinės Karalystės finansinio elgesio tarnybos (angl. Financial Conduct Authority), ir priklauso Vartojimo kreditų asociacijai (angl. Consumer Credit Trade Association).

Laimingi klientai

Suprantame, kokie svarbūs yra santykiai su klientu, o kadangi pinigus skoliname tiesiogiai, daugelis klientų mūsų paskolas ima ne kartą. Kai pirmą kartą kreipiamasi į mus dėl kredito, sukuriame paskyrą, kuria bus galima vėl pasinaudoti, kai tik iškils būtinybė. Mūsų tikslas – patenkinti klientai.

 

Norima paskolos suma

Pageidaujamas terminas mėnesiais

Norima paskolos suma
 
900 €
Palūkanų suma
 
846 €
BVKKMN
 
159.29%
Palūkanų norma
 
X
Mėnesio įmoka
 
X
Grąžintina suma
 
1746 €
Grąžintina suma su nuolaida
 
900
Grąžintina suma naujiems klientams
 
900
Naujiems klientams
mėnesinė įmoka
X X
Mėnesinė įmoka
su nuolaida
X X
Mėnesinė įmoka
 
97.00€
 
* Minimalus terminas - 61 dienų, maksimalus terminas - 24 mėnesiai
** Maksimali bendra vartojimo kredito kainos metinė norma - 106.98%
*** Kredito įmokas grąžinus laiku.
 
Informuojame !
Dėl vykstančių techninių pakeitimų su naujais klientais sutartys šiuo metu yra nesudaromos. Atsiprašome už nepatogumus.

 

Pildyti paraišką