Dažniausiai užduodami klausimai

Pagrindinė informacija

Paskolos suteikimo sąlygos

Amžius 19-75 metai
Suma 100-2000 EUR
Ilgalaikė paskola 61d.-24 mėnesių terminui  
Paskola bedarbiui Ne

 

Mėnesiniai jūsų visų paskolų mokėjimai negali viršyti 40% mėnesinių pajamų “į rankas”. Jeigu esate susituokęs/-usi – 20% jūsų šeimos ūkio pajamų.

Registracija Ferratum puslapyje

Informuojame !
Dėl vykstančių techninių pakeitimų su naujais klientais sutartys šiuo metu yra nesudaromos. Atsiprašome už nepatogumus.

 

Kaip tapti registruotu UAB "Ferratum Finance" Klientu?

Registruotis galite UAB "Ferratum Finance" tinklapyje užpildę registracijos prašymo formą ir sutikę su elektroninės sistemos naudojimosi taisyklėmis. Kad užbaigtumėte registraciją, iš savo asmeninės banko sąskaitos turite sumokėti 0,01 EUR mokestį į vieną pasirinktą UAB "Ferratum Finance" banko saskaitą. Pavedimo paskirtyje privalote nurodyti MD5 kodą, kuris nurodomas paskutiniame registracijos žingsnyje ir taip pat yra išsiunčiamas į Jūsų nurodytą el. paštą registracijos metu.

Kada galima registruotis?

Registruotis galite bet kuriuo paros metu, tačiau patvirtinimą gausite tik UAB "Ferratum Finance" darbo valandomis (I - V  08:00 - 19:00 val., VI - VII  10:00 - 15:00 val). 

Ar galiu registracijos mokestį sumokėti ne iš savo asmeninės saskaitos?

Ne, negalite. Registracijos mokestis, su nurodytu MD5 kodu, turi būti sumokėtas tik iš Jūsų asmeninės sąskaitos į kurią pageidaujate gauti paskolą. UAB "Ferratum Finance" perveda paskolą tik į tą Jūsų sąskaitą, iš kurios sumokėjote registracijos mokestį.

Kas yra MD5 kodas?

MD5 kodas yra unikalus 32 simbolių su 128 bitų (16 baitų) maišos reikšme kodas. Jis Jums yra atsiunčiamas registracijos metu į nurodytą el. paštą. MD5 kodą turite nurodyti mokėdami registracijos mokestį iš savo asmeninės banko sąskaitos.

 

Paskolos gavimas

Kaip gauti paskolą iš UAB "Ferratum Finance"?

Paskolos prašymą galite atsiųsti internetu prisijungę prie savo profilio ir užpildę paskolos prašymo formą. Visą detalią informaciją rasite čia.

Kada galima pateikti paskolos prašymą?

Pateikti paskolos prašymą Jūs galite bet kuriuo paros metu. Tačiau sprendimas dėl paskolos suteikimo bus priimamas tik UAB „Ferratum Finance“ darbo valandomis. Jas rasite tinklapio skiltyje „Kontaktai“ arba puslapio apačioje.

I kokią banko sąskaitą bus pervesta paskola?

Paskola visada bus pervesta į Jūsų asmeninę banko sąskaitą, iš kurios buvo sumokėtas registracijos mokestis.

Ar galima prašyti daugiau nei vienos paskolos?

Taip, galima.  Sumokėjus bent vieną turimos paskolos įmoką. 

Ar kiekvieną kartą norint išsiųsti paskolos prašymą turiu registruotis iš naujo?

Ne, kiekvieną kartą registruotis nereikia. Registracija atliekama ir registracijos mokestis mokamas tik vieną kartą.

Kiek laiko užima paskolos išdavimas?

Jei esate registruotas UAB "Ferratum Finance" klientas, paskola suteikiama per keletą minučių po to, kai sulaukiame paskolos prašymą patvirtinančios SMS žinutės „Sutinku" iš Jūsų registruoto mobiliojo telefono.

Jei esate naujas UAB "Ferratum Finance" klientas, paskola gali būti suteikta per 30 min. nuo registracijos patvirtinimo, priklausomai nuo registracijos mokesčio apmokėjimo greičio ir papildomai nuo lėšų pervedimo greičio banko sistemoje.

Kodėl mano paskolos prašymas nepatenkintas?

Priežastys gali būti šios:

a) esate jaunesnis nei 19 m. amžiaus (paskolos prašymą gali pateikti klientai nuo 19 iki 75 m. amžiaus);

b) galite turėti viešuose skolų registruose registruotų laiku neapmokėtų skolų (sąskaitų, įsipareigojimų, ar pan.);

c) negaunate pakankamų nuolatinių pajamų;

d) registruodamiesi galėjote padaryti klaidą; tuomet patikrinkite ar teisingai nurodėte savo adresą, asmens kodą, sąskaitos numerį;

e) pirmą kartą galite kreiptis paskolos nuo 100 EUR iki maksimalios 2000 EUR ilgalaikės paskolos. Paskola bus suteikta, jeigu Jūsų mokumo vertinimas atitinka keliamus reikalavimus.

Kodėl užpildęs ir išsiuntęs paraišką negaunu SMS žinutės su paskolos suteikimo sprendimu?

Sprendimas išsiunčiamas, kai peržiūrima atsiųsta paraiška ir patikrinama joje nurodyta informacija. Apie priimtą sprendimą arba padarytas klaidas paraiškoje klientus informuojame skambučiu arba sms žinute. Jei negaunate sprendimo, atkreipkite dėmesį į  UAB "Ferratum Finance" darbo laiką arba skambinkite kontaktuose nurodytu telefono numeriu. Jei paraišką išsiuntėte UAB "Ferratum Finance" darbo metu, tikėtina, kad Jūsų paraiška nepasiekė dėl techninių kliūčių (pvz.: mobilaus arba interneto ryšio tiekėjo-operatoriaus techninių sutrikimų).

Kiek kainuoja SMS siuntimas?

Siunčiant žinutę su žodžiu SUTINKU kaina 0,09 EUR. Visų kitų žinučių kaina yra 0,29 EUR.

Klausimai

Įmokos atidėjimas

Ar galiu atidėti įmokos mokėjimo dieną? 

Norėdami atidėti įmoką susisiekite su mūsų skolų valdymo skyriumi. Tai galite padaryti bendruoju telefono numeriu 8 5 233 3330 ir savo telefono klaviatūroje paspausdę skaičių 2 arba elektroniniu paštu isieskojimas@ferratum.lt.

Paskolos grąžinimas

Kaip galiu grąžinti paskolą?

Paskola yra grąžinama mokant banko pavedimu (per internetinę bankininkystę arba bankų filialuose), Lietuvos pašto skyriuose, loterijos "Perlas" terminaluose arba parduotuvės "Maxima" kasose pagal Jums atsiųstą sąskaitą – faktūrą. Mokėjimo pavedimo skiltyje „Mokėjimo paskirtis“ yra būtina nurodyti sąskaitoje - faktūroje nurodytą paskolos sutarties numerį ir savo asmens kodą.

Kas būna laiku negrąžinus paskolos?

Laiku negrąžinus paskolos už kiekvieną pradelstą dieną skaičiuojamos palūkanos ir delspinigiai nurodyti sutartyje. Laiku negrąžinus paskolos, sutartis vienašališkai nutraukiama ir perduodama ikiteisminio išieškojimo įmonei. 

Ar galima grąžinti paskolą ar jos dalį anksčiau nei nurodyta grąžinimo diena?

Taip, galima. Tačiau Jūs privalėsite sumokėti palūkanas už laikotarpį, kuriuo naudojotės paskola. Ne mažiau kaip prieš 3 darbo dienas iki planuojamos išankstinės kredito grąžinimo dienos, užpildykite palūkanų perskaičiavimo formą. Atsakymą gausite per 3 darbo dienas nurodytu Jūsų el. pašto adresu.

Pažymų išdavimas

Kokios pažymos yra išduodamos? Ar ši paslauga kainuoja?

Pažyma – tai oficialus kredito gavėjo prašymu išduodamas patvirtinimas apie paskolos grąžinimą ar kitą su Sutartimi susijusį faktą (paskolos likutį, padengtų įmokų sumą ir pan.). Pažyma išduodama per 3 darbo dienas, sumokėjus 5 EUR mokestį.

Kita

Skundų nagrinėjimo tvarka

Kaip pateikti skundą ir kaip jie yra nagrinėjami?

Skundą galima pateikti susipažinus su skundų nagrinėjimo tvarka.

Kreipimosi formą galite rasti čia.

Vartotojų ginčai su finansų rinkos dalyvių

 

Pildyti paraišką