Apie mus

Ferratum

Ferratum yra tarptautinė vartojimo paskolų privatiems klientams ir paskolų verslui teikėja, pirmaujanti finansinių inovacijų srityje. Bendrovės akcijomis yra prekiaujama Frankfurto vertybinių popierių biržoje. 

2005 metais pirmieji Europoje pradėjome teikti greitąsias paskolas. Vadovaujama grupės steigėjo Jorma Jokela, Ferratum grupė nuo įkūrimo sparčiai auga. Turėdama 1,6 milijonų klientų Ferratum yra viena iš nedaugelio tarptautinių žaidėjų, sparčiai augančių mobiliųjų vartotojimo paskolų rinkoje. Grupės įmonės veikia 18 Europos, Šiaurės Amerikos ir Azijos bei Ramiojo vandenyno šalyse. Grupės centrinė būstinė įsikūrusi Helsinkyje, Suomijoje. Bendrovės duomenų bazėje užsiregistravę daugiau kaip 3,7 milijonai lankytojų. 2017 metų birželio 1 dienos duomenimis, Ferratum įmonių grupėje dirbo 775 profesionalai.

 

Ferratum group map

 

Mūsų misija

Mes siekiame savo klientams pasiūlyti daugiau nei pinigus. Vartotojams siūlome greitą ir patogų būdą pasiskolinti reikiamą sumą pinigų tada, kai jų jiems labiausiai reikia bei užtikriname visišką klientų konfidencialumą. Mes esame atsakingas skolintojas, todėl mūsų profesionalai visada pasiūlys sprendimą naudingiausią Jūsų šeimos biudžetui.

 

Mūsų strategija

Planuojame plėsti savo produktų ir mobiliųjų paslaugų spektrą bei didinti vartotojų skaičių. Siekiame įsitvirtinti kaip pirmaujantis mobilusis bankas, sujungiantis klasikines bankininkystės paslaugas su šiuolaikiniais mobiliaisiais sprendimais.

 

Mūsų vertybės

Profesionalumas, novatoriškumas, pelningumas ir skaidrumas yra pagrindinės mūsų vertybės.

Profesionalumas - pastovus mokymasis, aiškūs procesų modeliai ir atsakomybės už savo veiksmus prisiėmimas. 

Novatoriškumas - naujų įdėjų įgyvendinimas. Remiantis bandymais ir sutelkiant dėmesį į nuolatos kintamus sprendimus užtikrinti nuolatinį konkurencingumą.

Pelningumas - greičio, lankstumo ir augimo rezultatas. Sparčiai augame nuo 2005 metų ir išliekame pelningi.

Skaidrumas -  bendraudami su klientais mes vadovaujamės atvirumo ir skaidrumo principais. Mes tikime, kad etikos principai yra svarbūs kuriant pasitikėjimą ir lojalumą tarp klientų ir darbuotojų.

 

 

Pildyti paraišką

 

Daugiau  informacijos rasite mūsų Grupės tinklapyje.

 


Other countries