2000€ vartojimo paskola internetu

Ar dažnai pagalvojate apie tai, ką darytumėte, jei netikėtai pristigtumėte pinigų? Pripažinkime, kad susidūrus su finansiniais sunkumais, pagalbos reikia kuo greičiau. Skolintis iš artimųjų ar draugų nebūtina – kam visiems žinoti apie Jūsų finansinę situaciją? Geriau pasinaudokite Ferratum Finance siūlomomis paslaugomis: greitosios paskolos ar greitieji kreditai internetu. Be to, garantuojame anonimiškumą – to, kad Jums suteiktas kreditas ar paskola, niekam nepranešime, nes paskolos sutarį ir kitus paskolos dokumentus siunčiame elektroniniu paštu. Ferratum paskola – sprendimas, galintis greitai išgelbėti Jūsų finansinę situaciją!

Svarstote, ar Jums būtų suteiktas kreditas? Užpildykite paraišką norimai paskolos sumai ir laikotarpiui – gavę Jūsų paraišką paskolai, įvertinsime, ar galėsime suteikti Jums reikiamą paskolą. Garantuojame anonimiškumą – informacija apie tai, kad turte greitąjį kreditą, nebus suteikta tretiesiems asmenims. Norime priminti, kad kiekviena paskola yra finansinis įsipareigojimas. Taigi prieš imant paskolą įvertinkite ir savo galimybes paskolą grąžinti.

Kokie svarbūs paskolos paraiškos vertinimo kriterijai? Galite gauti siūlomas mūsų paslaugas, tokias kaip ilgalaikes paskolas, paskola internetu, greitosios paskolos, jei:

  • esate 19-75 metų;
  • turite gerą kredito istoriją;
  • gaunate pastovias pajamas (suteikiame ir paskolas bedarbiams – svarbu, kad gaunate pastovias pajamas, tai gali būti pašalpos ar išmokos);
  • Jūsų įsipareigojimai neviršija 40 proc. Jūsų pajamų.

Atsirado neplanuotų išlaidų? Būtina finansinė pagalba? Reikia greitos paskolos? Internetu siūlome ilgalaikes paskolas iki 2000€! Paraiška paskolai pildoma internetu puslayje www.ferratum.lt! Jums tereikia pasirinkti paskolos sumą, pavyzdžiui 2000€, ir grąžinimo laikotarpį, pavyzdžiui 24 mėnesiai. Paskola pervedama į Jūsų asmeninę banko sąskaitą. SUMAŽINOME KAINAS! Nuo šiol paskolos skaičiuoklėje rasite daug mažesnes paskolos kainas!

Anksčiau jau naudojotės Ferratum Finance paslaugomis ir Jums reikalingas naujas kreditas? Kreditas internetu gali būti suteiktas, jei paraišką pildysite prisijungę prie savo profilio. Neprisimenate savo prisijungimo slaptažodžio? Spauskite nuorodą ČIA.

Ferratum Finance yra atsakingas skolintojas, todėl prieš kreipdamiesi paskolos internetu, įvertinkite savo galimybes dėl paskolos grąžinimo!

Paraiškas norimai paskolai gauti pildykite www.ferratum.lt. Paskolos paraiškos priimamos visą parą. Tačiau sprendimas dėl ilgalaikės paskolos suteikiamas tik įmonės darbo laiku, kurį rasite skiltyje KONTAKTAI

 

Dėl kredito sumos ar paskolos laikotarpio galite konsultuotis su Ferratum Finance darbuotojais telefonu 852333330 arba el. paštu ferratum@ferratum.lt. Ferratum klientams siūlomi greitieji kreditai internetu. Didžiausia galima paskolos suma – 2000€! Paskolos internetu ilgiausias grąžinimo laikotarpis iki 24 mėnesių! Kuo ilgesnis paskolos grąžinimo laikotarpis, tuo mažesnis yra mėnesio įmokos dydis! Daugiau: www.ferratum.lt

 

Norima paskolos suma

Pageidaujamas terminas mėnesiais

Norima paskolos suma
 
900 €
Palūkanų suma
 
846 €
BVKKMN
 
159.29%
Palūkanų norma
 
X
Mėnesio įmoka
 
X
Grąžintina suma
 
1746 €
Grąžintina suma su nuolaida
 
900
Grąžintina suma naujiems klientams
 
900
Naujiems klientams
mėnesinė įmoka
X X
Mėnesinė įmoka
su nuolaida
X X
Mėnesinė įmoka
 
97.00€
 
* Minimalus terminas - 61 dienų, maksimalus terminas - 24 mėnesiai
** Maksimali bendra vartojimo kredito kainos metinė norma - 106.98%
*** Kredito įmokas grąžinus laiku.
 
Informuojame !
Dėl vykstančių techninių pakeitimų su naujais klientais sutartys šiuo metu yra nesudaromos. Atsiprašome už nepatogumus.

 

 FERRATUM - MES SUJUNGIAME ŽMONES IR PINIGUS.