1500€ vartojimo kredito paskola internetu

Susidūrėte su finansiniais sunkumais ir Jums būtina greita paskola? Pasinaudokite Ferratum  Finance siūlomomis paslaugomis: greitosios paskolos ar greitieji kreditai internetu. Svarstote, ar galite gauti kreditą? Užpildykite paraišką norimai paskolos sumai ir laikotarpiui - ją gavę įvertinsime, ar galėsime ją suteikti.

Greitieji vartojimo kreditai yra paprasta vartojimo paskola, kuri Jums naudinga tais atvejais, kai staiga prireikia papildomų pinigų netikėtoms išlaidoms, norint nusipirkti didesnį pirkinį ar kai reikalinga skubi finansinė parama.

Ar pastebėjote, kad dabar prekybos centruose pilna išpardavimų? Gal jau ilgą laiką svarstote apie pirkinį, kuriam šiuo metu taikoma ypač didelė nuolaiida, tačiau jam įsigyti vis tiek trūksta pinigų? Apsvarstykite galimybę pasiskolinti iš Ferratum Finance. Galbūt reikalinga prekė su paskolos palūkanomis Jums kainuotų mažiau, nei mokant visą kainą. Taigi Jūsų biudžeto pasiimtas kreditas neturėtų stipriai apsunkinti.

 

Ar jau planuojate, kaip sutiksite artėjančias didžiąsias metų šventes? Gal norite sutikti jas kaip niekad ypatingai? Naujametinė kelionė į kitą Europos ar tolimą pasaulio miestą – puiki proga pakeisti Naujametines tradicijas! Suprantama, kad šventiniu laikotarpiu ir taip apstu įvairių išlaidų, todėl apsvarstykite galimybę kreiptis paskolos ar greitojo kredito. Prireikus papildomos finansinės pagalbos, Ferratum Finance gali Jums padėti ir suteikti ilgalaikę paskolą, pavyzdžiui 600€ Juk ilgalaikę paskolą grąžinti turėsite dalimis jau po švenčių, kai bus mažiau papildomų išlaidų, taigi toks grąžinimas neturėtų stipriai paveikti Jūsų ar Jūsų šeimos biudžeto.

Ferratum Finance paskola – greitas ir patogus būdas pasiskolinti!

 

Galite gauti paskolą, jei:

  • esate 19-75 metų;
  • turite gerą kredito istoriją;
  • turite aktyvią banko sąskaitą, kadangi paskola bus pervesta į Jūsų asmeninę banko sąskaitą.

Atsirado neplanuotų išlaidų? Būtina finansinė pagalba? Reikia greitos paskolos? Galime būti Jūsų finansiniu partneriu! Internetu siūlomos ilgalaikės paskolos siekia 2000€! Paraišką paskolai gauti pildykite mūsų pagrindiniame puslapyje www.ferratum.lt. ! Jums tereikia pasirinkti reikiamą paskolos sumą, pavyzdžiui 1500€, ir pageidaujamą laikotarpį, pavyzdžiui 12 mėnesių.

SVARBU! Prieš pildant paskolos internetu paraišką, pasitikslinkite informaciją apie kreditą mūsų puslapio paskolų skaičiuoklėje!

 

Ferratum Finance yra atsakingas skolintojas, todėl prieš kreipdamiesi paskolos, įvertinkite savo galimybes dėl paskolos grąžinimo!

 

Ferratum Finance siūlo Jums dviejų rūšių paskolas:

  • ilgalaikes paskolas net iki 24 mėn. laikotarpiui! Galima suma iki 2000€. Tokios paskolos grąžinamos dalimis, mažiausia mėnesio įmokos suma – 8,08€. Kuo ilgesnis paskolos grąžinimo laikotarpis, tuo mažesnis yra mėnesinis grąžinamos įmokos dydis!

Paraiškas norimai paskolai gauti galite pildyti www.ferratum.lt

 

Kodėl verta rinktis Ferratum Finance?

Ferratum Finance – ne tik paskolas ir greituosius kreditus teikianti įmonė. Esame patikimas Jūsų finansinis partneris, atsižvelgiantis į Jūsų poreikius. Vertiname savo klientų lojalumą ir suprantame Jus, pakliuvus į keblią finansinę situaciją.

Geriname savo paslaugų kokybę ir paslaugas, siekdami pasiūlyti savo klientams moderniausius sprendimus. Siūlome Jums greitai ir patogiai gauti reikiamą pinigų sumą tada, kai Jums jų labiausiai reikia.

Savo klientams teikiame greituosius kreditus internetu. Didžiausia galima paskolos suma – 2000€! Paskolos internetu ilgiausias grąžinimo laikotarpis iki 24 mėnesių! Daugiau: www.ferratum.lt

Norima paskolos suma

Pageidaujamas terminas mėnesiais

Norima paskolos suma
 
900 €
Palūkanų suma
 
846 €
BVKKMN
 
159.29%
Palūkanų norma
 
X
Mėnesio įmoka
 
X
Grąžintina suma
 
1746 €
Grąžintina suma su nuolaida
 
900
Grąžintina suma naujiems klientams
 
900
Naujiems klientams
mėnesinė įmoka
X X
Mėnesinė įmoka
su nuolaida
X X
Mėnesinė įmoka
 
97.00€
 
* Minimalus terminas - 61 dienų, maksimalus terminas - 24 mėnesiai
** Maksimali bendra vartojimo kredito kainos metinė norma - 106.98%
*** Kredito įmokas grąžinus laiku.
 
Informuojame !
Dėl vykstančių techninių pakeitimų su naujais klientais sutartys šiuo metu yra nesudaromos. Atsiprašome už nepatogumus.

 

 FERRATUM - MES SUJUNGIAME ŽMONES IR PINIGUS.