Kodėl turėtumėte rinktis būtent Ferratum paskolas?

paskolosNes mes kitokie.

Kai kreipsitės į Ferratum dėl paskolos, galite būti tikri – būsite patikimose rankose. Mes veikiame visiškai skaidriai. Netaikome jokių paslėptų mokesčių.

Ferratum yra autorizuota bendrovė, reguliuojama Jungtinės Karalystės finansinio elgesio tarnybos (angl. Financial Conduct Authority), ir priklauso Vartojimo kreditų asociacijai (angl. Consumer Credit Trade Association).

Draugiškas patarimas: kai analizuosite savo galimybes gauti paskolą, geriau neieškokite „paskolų, teikiamų be kredito istorijos tikrinimo“. Daugelis kompanijų, kurios sako netikrinančios jūsų kredito istorijos, vis dėlto dažnai surenka jūsų duomenis ir perduoda juos brokeriams bei skolintojams, kurie patikrina. 

Kai, norėdami gauti paskolą, kreipsitės į Ferratum, galite būti tikri, kad neteiksime kitiems jūsų pateiktos informacijos be jūsų leidimo. 

Mums svarbiausia – klientas

Suprantame, kaip svarbu palaikyti ryšį su klientais. Kadangi pinigus skoliname tiesiogiai, daugelis klientų mūsų paskolas ima ne vieną kartą. Kai pirmą kartą kreipiamasi į mus dėl paskolos, sukuriame paskyrą, kuria bus galima vėl pasinaudoti, kai tik iškils būtinybė. Mūsų tikslas – patenkinti klientai.

Jeigu turite kokių nors klausimų, mūsų klientų aptarnavimo komanda pasirengusi jums padėti, mūsų darbo valandas rasite čia.

Stengiamės tarti „taip“, kai kiti bankai sako „ne“

Daugelis žmonių mano, kad jų kredito istorija yra prastesnė nei iš tiesų, ir maloniai nustemba, kai pranešame, kad suteiksime jiems paskolą. 

Neieškome klaidų, kurias klientas prieš daugybę metų padarė vykdydamas kokį nors ilgalaikį finansinį įsipareigojimą. Patikras atliekame remdamiesi duomenimis apie jūsų gautus į mūsų teikiamas paskolas panašius kreditus. Paraišką mūsų paskolai gauti internetu užpildysite vos per kelias minutes ir nedelsiant gausite atsakymą dėl paskolos išdavimo.

Naudodami modernią ir pažangią technologiją jūsų paraišką paskolai gauti įvertinsime akimirksniu.

Klientai turi pereiti keletą virtualių patikrinimų, kuriuose patvirtinama jų informacija. Šio proceso metu patikriname klientų tapatybę, jų kredito reitingą ir galimybes laiku mokėti paskolos grąžinimo įmokas.

Kodėl turėtumėte rinktis būtent mūsų paskolą?

Yra begalė priežasčių, dėl kurių klientai renkasi mūsų paskolas internetu. Ferratum klientų aptarnavimo komanda padėjo tūkstančiams tokių klientų kaip jūs gauti paskolas. 

Galime padėti įvairiausiose situacijose, pavyzdžiui, prireikus apmokėti didelę veterinarijos klinikos sąskaitą, išsiruošus į savaitgalio kelionę ir daugelyje kitų.

Kaip gauti Ferratum paskolą

Klientai pastebi, kad kreiptis dėl mūsų paskolos yra neįtikėtinai paprasta. Dėl pažangiausių technologijų prašymą paskolai gauti užpildysite vos per 3-5 minutes, o jai įvertinti mums prireiks tik keleto sekundžių. Taip, iš tiesų taip greitai.

Kadangi visas procesas vyksta internetu, neprašome jūsų pateikti svarbių savo duomenų popierinių kopijų. Žinoma, jums taip pat nereikės stovėti eilėje ar pildyti popierinių anketų.

Vos gavę jūsų užpildytą paraišką paskolai gauti internetu, nedelsiant informuosime ar suteikiame jums paskolą. Patvirtinus pinigai bus pervesti į jūsų banko sąskaitą dar tą pačią dieną. Greita ir paprasta.

Greitai ir lengvai teikiamos Ferratum paskolos internetu. Spręsdami su pinigais susijusias problemas pasitikėkite Ferratum. Su mumis – vienu rūpesčiu mažiau.

 

Norima paskolos suma

Pageidaujamas terminas mėnesiais

Norima paskolos suma
 
900 €
Palūkanų suma
 
846 €
BVKKMN
 
159.29%
Palūkanų norma
 
X
Mėnesio įmoka
 
X
Grąžintina suma
 
1746 €
Grąžintina suma su nuolaida
 
900
Grąžintina suma naujiems klientams
 
900
Naujiems klientams
mėnesinė įmoka
X X
Mėnesinė įmoka
su nuolaida
X X
Mėnesinė įmoka
 
97.00€
 
* Minimalus terminas - 61 dienų, maksimalus terminas - 24 mėnesiai
** Maksimali bendra vartojimo kredito kainos metinė norma - 106.98%
*** Kredito įmokas grąžinus laiku.
 
Informuojame !
Dėl vykstančių techninių pakeitimų su naujais klientais sutartys šiuo metu yra nesudaromos. Atsiprašome už nepatogumus.

 

Pildyti paraišką