Naudingi patarimai dėl Jūsų paskolos

Paskola

 

Svarstote apie kreditą? Nerimaujate, ar tikrai apgalvotai ir atsakingai kreipiatės paskolos? Arba jau turite paskolą ir nežinote, ar tinkamai elgiatės pagal sutartyje išdėstytas sąlygas? Pateikiame Jums keletą patarimų, svarbių paskolos gavėjams.

Perskaitykite visus dokumentus 

Prieš imant paskolą, būtinai perskaitykite visas sutartis ir sąlygas, susijusias su paskola. Ypač atkreipkite dėmesį į smulkiu šriftu pateiktą papildomą informaciją, o ne tik į paskolos palūkanų normą ar kredito grąžinimo laikotarpį. Dar būtinai pasitikslinkite, ar nėra taikomų papildomų paskolos išdavimo ar administravimo mokesčių.

Paskola yra įsipareigojimas

Prieš pateikiant paskolos paraišką, gerai apgalvokite, ar Jums tikrai reikia skolintis pinigų ir ar tikrai galėsite grąžinti paskolos sumą per nurodytą terminą. Kitu atveju atveju gali būti pakenkta Jūsų kredito istorijai, o tai gali turėti įtakos kreipiantis būsto paskolos ar lizingo automobiliui.

Bendraukite su paskolos davėju

Vėluojate grąžinti paskolą nurodytu laiku? Būtinai susisiekite su Skolų valdymo skyriumi arba su Klientų aptarnavimo skyriumi (kontaktus rasite skiltyje KONTAKTAI) ir juos apie tai informuokite. Jei ignoruosite šią problemą, jos neišspręsite, o atvirkščiai – padėtį galite pabloginti ir turėti blogesnį kreditingumo reitingą. Be to, praneškite skolintojui apie pasikeitusius Jūsų kontaktinius duomenis – telefono numerį, adresą, elektroninio pašto adresą. Jei skolintojui nepavyks su Jumis susisiekti, įsiskolinimas gali būti perduotas išieškojimo įmonėms.

Išankstinis paskolos grąžinimas

Jei planuojate grąžinti paskolą anksčiau, nei nurodyta Jūsų kredito sutartyje, susisiekite su paskolos davėju ir išsiaiškinkite sąlygas. Kai kurios įmonės taiko papildomus mokesčius už tai, kad įsipareigojimas bus padengtas anksčiau. Ferratum Finance paskoloms toks mokestis netaikomas – paskolos grąžinimo įmokas galite mokėti anksčiau (svarbu, kad to daryti nevėluotumėte). O apie išankstinį visos paskolos sumos grąžinimą turite pranešti iš anksto ir užpildyti išankstinio paskolos grąžinimo formą. Palūkanos perskaičiuojamos už kreditu pasinaudotą laikotarpį.

Papildoma paskola

Pasidomėkite, ar Jūsų kreditorius gali suteikti papildomą paskolą. Jei Jums priimtinos kreditoriaus sąlygos, paskolos administravimas ir bendravimas su konsultantais ir esate įsitikinę skolintojo patikimumu, nebūtinai turite ieškoti dar vienos kreditų įmonės, galinčios Jums paskolinti reikiamą sumą. Ferratum Finance įmonėje galite gauti ir papildomą paskolą! Antra paskola klientams, laiku mokantiems turimo kredito įmokas. Daugiau informacijos rasite ČIA.

 

Norima paskolos suma

Pageidaujamas terminas mėnesiais

Norima paskolos suma
 
900 €
Palūkanų suma
 
846 €
BVKKMN
 
159.29%
Palūkanų norma
 
X
Mėnesio įmoka
 
X
Grąžintina suma
 
1746 €
Grąžintina suma su nuolaida
 
900
Grąžintina suma naujiems klientams
 
900
Naujiems klientams
mėnesinė įmoka
X X
Mėnesinė įmoka
su nuolaida
X X
Mėnesinė įmoka
 
97.00€
 
* Minimalus terminas - 61 dienų, maksimalus terminas - 24 mėnesiai
** Maksimali bendra vartojimo kredito kainos metinė norma - 106.98%
*** Kredito įmokas grąžinus laiku.
 
Informuojame !
Dėl vykstančių techninių pakeitimų su naujais klientais sutartys šiuo metu yra nesudaromos. Atsiprašome už nepatogumus.

 

Pildyti paraišką