JEI KETINATE KREIPTIS PASKOLOS, TAI TIK ATSAKINGAI!

Kaip rinktis paskolaImti ar neimti vartojimo kreditą internetu?

Apie vartojimo kreditus, nuolat girdime liūdnų istorijų. Kai žmonės kreditus ima impulsyviai, negalvodami apie tai, kaip pinigus grąžins. Tada išties kyla nemalonių pasekmių. O jei imate naują kreditą internetu tam, kad padengtumėte senąjį, galite įsisukti į ydingą skolinimosi ratą!

Didžioji dalis istorijų yra apie tai, kaip vartojimo kreditas padeda šeimoms išspręsti laikinus finansinius sunkumus. Tokia paslauga žmonės naudojasi visame pasaulyje. Tarkim, kai daugiavaikei šeimai nepataisomai sugenda skalbimo mašina, geriau iš karto įsigyti naują ir pusmetį mokėti paskolą nei pusę metų taupyti, skalbiant rankomis. 

Svarbu žinoti, kaip grąžinsite

Svarbiausia yra gerai apsvarstyti, kokiu tikslu norite imti kreditą ir per kiek laiko jį galėsite grąžinti. 

Reikia įvertinti, ar tikrai galėsite tam tikrą laikotarpį (pvz., keletą mėnesių) kredito įmokai skirti tam tikrą pinigų sumą, tarkim, po 50 Eur. Negerai, jeigu galvojate: „Naujo kompiuterio man būtinai reikia, o tuos pinigus už paskolą kaip nors sukrapštysiu; pagyvensim – pamatysim...“ 

Vertinant savo galimybes grąžinti kreditą reikia apgalvoti ir tai, kad prasidės šildymo sezonas, paskui išlaidos gali padidėti, nes ateis Kalėdos, ir pan.

Būna išskirtinių atvejų, kai kreditą internetu imti finansiškai net naudinga. Tarkim, savaitę vyksta akcija, kai reikiamam buitiniam prietaisui taikoma reali 50 proc. nuolaida. Tuomet ši prekė su paskolos palūkanomis jums kainuotų pigiau nei mokant visą kainą. Kad taip išloštumėte, reikia gerai išmanyti prekių pasiūlą bei gerai skaičiuoti.

Tik tam, ko labiausiai reikia

Vartojimo kreditas internetu - išmintingas sprendimas norint įsigyti tam tikras prekes ar paslaugas, tik jos turi būti tikrai jums reikalingos ir svarbios. Imant kreditą internetu visada privalu situaciją aptarti su sutuoktiniu, išanalizuoti bei pasverti visus „už“ ir „prieš“, įvertinti galimas alternatyvas, antraip vėliau gali kilti ne tik finansinių problemų, bet ir barnių. 


 

Norima paskolos suma

Pageidaujamas terminas mėnesiais

Norima paskolos suma
 
900 €
Palūkanų suma
 
846 €
BVKKMN
 
159.29%
Palūkanų norma
 
X
Mėnesio įmoka
 
X
Grąžintina suma
 
1746 €
Grąžintina suma su nuolaida
 
900
Grąžintina suma naujiems klientams
 
900
Naujiems klientams
mėnesinė įmoka
X X
Mėnesinė įmoka
su nuolaida
X X
Mėnesinė įmoka
 
97.00€
 
* Minimalus terminas - 61 dienų, maksimalus terminas - 24 mėnesiai
** Maksimali bendra vartojimo kredito kainos metinė norma - 106.98%
*** Kredito įmokas grąžinus laiku.
 
Informuojame !
Dėl vykstančių techninių pakeitimų su naujais klientais sutartys šiuo metu yra nesudaromos. Atsiprašome už nepatogumus.

 

Pildyti paraišką