Kaip padidinti galimybę gauti paskolą?

Vertindami Jūsų paraišką paskolai gauti, atkreipiame dėmesį į skirtingus kriterijus, kuriais remiantis priimamas galutinis sprendimas. Atsižvelgiama į Jūsų oficialias pajamas, įsipareigojimus, į tai, ar turėsite pakankamai lėšų padengti paskolos įmoką ir t.t. Norėdami padidinti savo galimybę gauti paskolą, siūlome Jums atlikti toliau nurodytus paprastus žingsnius:


Pajamos

Būkite tikri tuo, kad gaunate oficialių pajamų.

Privalote turėti pastovias pagrįstas pajamas, nes vertindami paskolos paraišką tikriname SODROS duomenų bazę arba Jūsų banko sąskaitos išrašą tam, kad įsitikintume Jūsų gaunamų pajamų tvarumu. Norėdami padidinti galimybę gauti paskolą, galite nurodyti ir savo sutuoktinio pajamas.

Skolos

Apsvarstykite, ar neturite didelių įsipareigojimų kitiems kreditoriams.

Kuo mažesni Jūsų įsipareigojimai, tuo didesnė galimybė, kad galėsime Jums suteikti paskolą. Vertinant Jūsų išlaidas atsižvelgiama tik į tai, kokią savo pajamų dalį per mėnesį skiriate finansiniams įsipareigojimams dengti. Mes nevertiname Jūsų išlaidų nuomai, komunalinėms paslaugoms, pirkiniams ar laisvalaikiui.

Paskolos įmoka

Įsitikinkite, kad sumokėjus paskolos mėnesio įmoką, Jums dar liktų ne mažiau kaip 40% Jūsų pajamų.

Svarstydami apie paskolą atkreipkite dėmesį į paskolos grąžinimo laikotarpį. Rekomenduojame Jums kreiptis paskolos su ilgesniu grąžinimo laikotarpiu, kadangi mėnesio įmoka bus daug mažesnė, o galimybė gauti paskolą – didesnė.

 

Nežinote, kokia galėtų būti Jūsų paskolos didžiausia mėnesio įmoka? Užpildykite šią skaičiuoklęVis dar turite abejonių, ar galite gauti paskolą? Susisiekite su mumis telefonu 8 5 233 3330 arba el. paštu ferratum@ferratum.lt, kad galėtume pasiūlyti Jums atitinkamas sąlygas bendradarbiauti.