Kaip gauti paskolą?

Ferratum Finance greitasis kreditas suteikiamas užpildžius paraišką interniame puslapyje www.ferratum.lt. Paraiškas paskolai galite pildyti bet kuriuo paros metu, tačiau atsakymą dėl paskolos suteikimo galite gauti tik įmonės darbo laiku.

Jei esate naujas Ferratum Finance klientas ir ketinate pirmą kartą kreiptis Ferratum Finance paskolos, Jums reikės užpildyti registracijos anketą. Pagalbą pildant registracijos paraišką galite rasti skiltyje „Kaip registruotis?“.

Registruoti Ferratum Finance klientai paskolos paraišką gali pildyti prisijungę prie savo Ferratum Finance profilio. Prisijungti prie savo paskyros galite įvedę telefono numerį,su kuriuo registravotės, ir PIN kodą. Jei PIN kodą pamiršote, galite gauti naują. Pakartotinai 0,01€ registracijos mokesčio Jums mokėti nereikės.

Prisijungę prie savo profilio, kairėje pusėje spauskite oranžinį mygtuką „Finansinė anketa“ ir patikrinkite, ar nepasikeitę Jūsų anksčiau išsaugoti duomenys Mokumo deklaracijoje. Jei reikia, duomenis atnaujinkite ir išsaugokite.

Toliau užpildykite paraišką. Skaičiuoklėje pasirinkite norimą paskolos sumą: slinkite “€” ženkliuką ir nustatykite Jums tinkamą sumą. Galite rinktis paskolą nuo 100€ iki 2000€. Toliau nustatykite ir tinkamą paskolos grąžinimo laikotarpį: slinkite “laikrodžio” ženkliuką į reikiamą pusę ir nustatykite Jums patogiausią laikotarpį. Prašome atkreipti dėmesį į tai, kad kuo ilgesnį paskolos laikotarpį pasirinksite, tuo mažesnė bus mokėtina mėnesio įmoka.

Pasirinkę Jums tinkamą paskolos sumą ir paskolos grąžinimo laikotarpį, pažymėkite ☑ norėdami patvirtinti, kad Finansinėje anketoje nurodyti duomenys yra teisingi. Tada spauskite apačioje esantį mygtuką „Patvirtinti“. Gavę Jūsų paraišką, maždaug per penkiolika minučių (įmonės darbo metu) peržiūrėsime Jūsų paraišką paskolai. Atsakymą gausite SMS žinute, o el. paštu išsiųsime standartinę informaciją. Prireikus papildomos informacijos paskolos paraiškos vertinimui, su Jumis susisieks Ferratum Finance administratoriai.

Susipažinę su paskolos sąlygomis, paskolos ėmimą patvirtinkite numeriu 1670 išsiuntę SMS žinutę su žodžiu SUTINKU. Gavę Jūsų patvirtinimą dėl paskolos ėmimo, paskolą išmokėsime į Jūsų asmeninę banko sąskaitą.

Iškilo daugiau klausimų? Negalite prisijungti prie savo Profilio? Valandą ar ilgiau laukiate sprendimo dėl Jūsų paskolos? Susisiekite su Ferratum Finance konsultantais (kontaktai) – jie padės Jums užpildyti paskolos paraišką ar suteiks reikiamos informacijos.

 

Norima paskolos suma

Pageidaujamas terminas mėnesiais

Norima paskolos suma
 
900 €
Palūkanų suma
 
846 €
BVKKMN
 
159.29%
Palūkanų norma
 
X
Mėnesio įmoka
 
X
Grąžintina suma
 
1746 €
Grąžintina suma su nuolaida
 
900
Grąžintina suma naujiems klientams
 
900
Naujiems klientams
mėnesinė įmoka
X X
Mėnesinė įmoka
su nuolaida
X X
Mėnesinė įmoka
 
97.00€
 
* Minimalus terminas - 61 dienų, maksimalus terminas - 24 mėnesiai
** Maksimali bendra vartojimo kredito kainos metinė norma - 106.98%
*** Kredito įmokas grąžinus laiku.
 
Informuojame !
Dėl vykstančių techninių pakeitimų su naujais klientais sutartys šiuo metu yra nesudaromos. Atsiprašome už nepatogumus.

 

Pildyti paraišką