Kada paskola nėra geriausia išeitis?

Kada paskola nėra geriausia išeitis?

Skolinkės atsakingai. 3 pavyzdžiai, kai paskola nėra geriausia išeitis.

Yra daug priežasčių imti vartojimo paskolą. Daugelis jų tikrai pagrįstos, tačiau yra atvejų, kai neatsakingai ir neapgalvotai paimta paskola gali padaryti daugiau žalos nei naudos. Štai trys pavyzdžiai, kai ypač atsargiai turėtumėte vertinti savo sprendimą dėl paskolos.

1. Kreditas draugui

Elgiatės per daug pasiaukojančiai, jei ketinate savo vardu kreiptis paskolos draugui, kuriam norite padėti, kai jis kredito gauti negali. Tai gali būti labai rizikinga dėl kelių priežasčių. Pagalvokite apie tai, kas bus, jei Jūsų draugas neįvykdys paskolos grąžinimo sąlygų. Juk už paskolą atsakingas būsite JŪS, o tai turės įtakos Jūsų kreditingumui ir finansinei istorijai. Antra, tai, be abejo, turės įtakos ir Jūsų draugystei. Trečia, jei Jūsų draugo finansinė situacija yra tokia bloga, kad jis negali gauti paskolos jokioje kredito įstaigoje, pagalvokite, ar papildoma finansinė našta jį tikrai išgelbės.

2. Paskola didelės rizikos investicijoms

Idėja gauti paskolą tam, kad galėtumėte įsitraukti į rizikingas investicijas, tikrai nėra geriausias sprendimas. Nesileiskite, kad žadama didelė, tačiau netvari investicijos grąža Jus apakintų – juk Jūsų paskola turės apibrėžtą grąžinimo terminą. Tiesiog neverta tiek rizikuoti.

3. Skolintis, nes tai madinga

Kai kurie pavyzdžiai gali skambėti keistai, bet nustebtumėte, kiek daug žmonių ima kreditus tik tam, kad aplinkiniams atrodytų turį daug daugiau pinigų nei iš tikrųjų. Yra žmonių, kuriems atrodo normalu priisimti įsipareigojimų tam, kad nusipirktų dizainerių drabužių, pašėltų naktiniuose klubuose, atostogautų užsienio kurortuose, nors yra neįvertinę savo galimybių grąžinti pasiimtą paskolą. Kreiptis kredito reikėtų esant kritiškai situacijai. Negi verta prarasti finansinį stabilumą tam, kad vaikytumėtės madų?

 

Žinoma, tikrai yra atvejų, kai paimtas greitas kreditas finansinę situaciją išgelbsti. Juk kai kurios išlaidos yra tiesiog neišvengiamos. Pavyzdžiui, Jums reikia kuo skubiau pakeisti kokį nors buičiai reikalingą prietaisą. Tokiu atveju verčiau pasiimti paskolą ir įsigyti reikiamą daiktą, užuot ilgai jam taupius. Svarbu nuspręsti, ar toks žingsnis tikrai būtinas. 

Ferratum Finance rekomenduoja prieš kreipiantis kredito pagalvoti apie tai, kokiu tikslu jis imamas, kiek laiko turėsite jį grąžinti ir iš kur gausite pinigų grąžinimui. Jei negalite sau atsakyti į šiuos klausimus, dar kartą apsvarstykite, ar tikrai verta imti kreditą. Juk kiekvienas kreditas yra finansinis įsipareigojimas. Prieš imdami paskolą įvertinkite savo galimybes grąžinti pasiimtus įsipareigojimus, išsiaiškinkite visas jos sąlygas ir, jei reikia, pasitarkite su mūsų specialistais www.ferratum.lt arba klientų aptarnavimo tel. 8 5 233 3330.

 

Norima paskolos suma

Pageidaujamas terminas mėnesiais

Norima paskolos suma
 
900 €
Palūkanų suma
 
846 €
BVKKMN
 
159.29%
Palūkanų norma
 
X
Mėnesio įmoka
 
X
Grąžintina suma
 
1746 €
Grąžintina suma su nuolaida
 
900
Grąžintina suma naujiems klientams
 
900
Naujiems klientams
mėnesinė įmoka
X X
Mėnesinė įmoka
su nuolaida
X X
Mėnesinė įmoka
 
97.00€
 
* Minimalus terminas - 61 dienų, maksimalus terminas - 24 mėnesiai
** Maksimali bendra vartojimo kredito kainos metinė norma - 106.98%
*** Kredito įmokas grąžinus laiku.
 
Informuojame !
Dėl vykstančių techninių pakeitimų su naujais klientais sutartys šiuo metu yra nesudaromos. Atsiprašome už nepatogumus.

 

Pildyti paraišką