Paprasti žingsniai gauti Greitą Kreditą ir vartojamąją paskolą Internetu

Kam yra suteikiamos Ferratum paskolos:

  • Lietuvos Respublikos piliečiams turintiems deklaruotą gyvenamąją vietą
  • turintiems sąskaitą viename iš Lietuvos Respublikoje registruotų komercinių bankų
  • gaunantiems pajamas
  • ne jaunesniems nei 19 metų ir ne vyresniems kaip 75 metų piliečiams
  • neturintiems skolų, skelbiamų viešose skolininkų duomenų bazėse

Kreditas naujiems klientams:

1-as Pradiniame puslapyje pasirinkite norimą paskolos sumą: skaičiuoklėje slinkite “€” ženkliuką ir nustatykite Jums tinkamą sumą. Galite rinktis paskolą nuo 100€ iki 2000€.

2-as Skaičiuoklėje nustatykite ir tinkamą paskolos grąžinimo laikotarpį: slinkite “laikrodžio” ženkliuką į reikiamą pusę ir nustatykite Jums patogiausią laikotarpį. Prašome atkreipti dėmesį į tai, kad kuo ilgesnį laikotarpį pasirinksite, tuo mažesnė bus Jūsų paskolos mėnesio įmoka.

3-as Pasirinkę Jums tinkamą paskolos sumą ir mokėjimo laikotrapį, dešinėję spauskite oranžinį mygtuką „Pildyti paraišką“.

4-as Anketoje pateikite registracijai reikalingus asmens duomenis, kontaktinę informaciją. Būtinai susipažinkite su Asmens duomenų tvarkymo ir Elektroninės sistemos naudojimosi taisyklėmis ir patvirtinkite, kad su jomis susipažinote (pažymėkite ☑). Pažymėkite ☑, jei sutinkate gauti informacines žinutes. Galiausiai pasirinkite būdą, kuriuo Jums patogiau gauti paskolos mokėjimui reikalingas sąskaitas-faktūras ir paspauskite „Tęsti”.

5-as Kitame žingsnyje užpildykite mokumo deklaraciją apie Jūsų pajamas bei įsipareigojimus ir spauskite „Pateikti“. Atkreipiame dėmesį, kad šioje dalyje Jūsų pateikta informacija turi būti teisinga ir išsami.

6-as Užpildę mokumo deklaraciją, informuosime, kad JŪSŲ REGISTRACIJOS PARAIŠKA GAUTA. Ekrane matysite rekvizitus, kurie reikalingi 0,01€ registracijos patvirtinimo mokesčiui pervesti. SVARBU į mokėjimo paskirtį įvesti 32 simbolių MD5 kodą. Atliekant pavedimą iš asmeninės banko sąskaitos, mokėjimo paskirtyje nurodykite visą MD5 kodą. MD5 kodas ir kiti rekvizitai yra išsiunčiami ir registracijos metu nurodytu elektroniniu paštu.

7-as Kai sumokėsite registracijos mokestį, laukite SMS žinutės apie sėkmingai baigtą registraciją.

8-as Po patvirtinimo maždaug per penkiolika minučių (įmonės darbo metu) peržiūrėsime Jūsų paraišką paskolai gauti. Atsakymą pateiksime SMS žinute, el. paštu išsiųsime Standartinę informaciją. Prireikus papildomos informacijos paskolos paraiškos vertinimui, su Jumis susisieks Ferratum administratoriai.

9-as Susipažinę su visomis paskolos sąlygomis, paskolos ėmimą patvirtinkite išsiuntę SMS žinutę su žodžiu SUTINKU numeriu 1670.

10-as Gavę Jūsų patvirtinimą dėl paskolos ėmimo, paskolą išmokėsime į Jūsų asmeninę banko sąskaitą per artimiausias 5 minutes.

Iškilo daugiau klausimų? Nepavyksta atlikto vieno iš nurodytų žingsnių? Susisiekite su Ferratum Finance konsultantais (kontaktai) – jie nusiteikę Jums padėti pildant registracijos paraišką. Jei esate registruotas Ferratum Finance klientas ir nežinote, kaip pateikti paraišką, skaitykite informaciją skiltyje Kaip gauti paskolą?

Esamiems klientams:

Greitas kreditas internetu:
 
1-as Prisijunkite prie Ferratum sistemos (prisijungimo vardas - Jūsų mobiliojo telefono numeris, PIN kodas - buvo atsiųstas Jums sms žinute).
 
2-as Pasirinkę Jums tinkamą paskolos sumą ir paskolos grąžinimo laikotarpį, pažymėkite ☑ norėdami patvirtinti, kad Finansinėje anketoje nurodyti duomenys yra teisingi. Tada spauskite apačioje esantį mygtuką „Patvirtinti“. Gavę Jūsų paraišką, maždaug per penkiolika minučių (įmonės darbo metu) peržiūrėsime Jūsų paraišką paskolai. Atsakymą gausite SMS žinute, o el. paštu išsiųsime standartinę informaciją. Prireikus papildomos informacijos paskolos paraiškos vertinimui, su Jumis susisieks Ferratum Finance administratoriai.
 
3-as Susipažinę su paskolos sąlygomis, paskolos ėmimą patvirtinkite numeriu 1670 išsiuntę SMS žinutę su žodžiu SUTINKU. Gavę Jūsų patvirtinimą dėl paskolos ėmimo, paskolą išmokėsime į Jūsų asmeninę banko sąskaitą.