Greitasis Kreditas

greitas kreditasFerratum - rinkoje pirmaujanti tarptautinė mobiliųjų finansinių paslaugų teikėja ir finansinių technologijų srities novatorė, šia veikla užsiimanti nuo 2005 metų. Mūsų tikslas yra iš pagrindų pakeisti bankininkystę.

Kuo užsiimame ir kaip galime padėti savo klientams

Greitai, paprastai ir inovatyviai tenkiname klientų bankininkystės ir skolinimosi poreikius. Didžiuojamės, kad mūsų teikiamos paslaugos yra naujoviškos, skaidrios ir jomis paprasta pasinaudoti.

Ferratum misija paprasta – teikti geriausias, greičiausias ir vartotojams palankiausias skolinimo ir bankininkystės paslaugas, prieinamas visą parą.

Mūsų klientai

Mūsų klientai labai įvairūs. Jie atstovauja skirtingoms profesijoms ir į mus kreipiasi atsidūrę įvairiausiose situacijose. Tačiau visus mūsų klientus vienija žinojimas, jog iškilus finansinėms problemoms galima pasitikėti Ferratum, kuri nesunkiai suteiks greitąjį kreditą.

Greitis ir paprastumas

Nesvarbu, kokia jūsų finansinė padėtis, kartais prireikia papildomų pinigų ir greitai. Štai kodėl sukūrėme lengvai prieinamų ir lanksčių greitųjų kreditų paslaugą.

Naudodamiesi mobiliuoju telefonu ir internetine bankininkyste galite gauti greitąjį kreditą vos per kelias minutes.

Netikėtos išlaidos

Mes pasiruošę padėti, jeigu atsirado nenumatytų išlaidų, tokių kaip skubus automobilio ar buto remontas, kurie tiesiog negali laukti, kol gausite kitą atlyginimą. Teikdami greitųjų kreditų internetu paslaugas garantuojame, kad reikalingus pinigus gausite tada, kai tik jų prireiks. Su Ferratum – vienu rūpesčiu mažiau.

Visiems poreikiams

Mūsų greituosius kreditus galite naudoti kam tik norite – dažnai jie būna tobulas sprendimas iškilus trumpalaikėms finansinėms problemoms. Kad ir kam jums prireiktų pinigų (artėjančioms atostogoms, gimtadienio vakarėliui, o gal vestuvėms), Ferratum jums padės.

Užkamšykite spragas

Suprantame, kad kiekvieno kliento darbinė situacija yra vis kitokia. Galbūt dirbate puse etato, kad galėtumėte rinktis tokį gyvenimo būdą, kokio norite, o gal dirbate visu etatu arba esate laisvai samdomas specialistas – skirtingos yra ne tik individualios darbo valandos ir gyvenimo būdas, bet ir žmonių pajamos bei pinigų srautai. Greitieji kreditai dažnai būna puikus laikinas sprendimas susidūrus su lėšų trūkumu laukiant atlyginimo arba kol klientai apmokės sąskaitas. Su Ferratum – galite jaustis saugūs.

Jokių nemalonių staigmenų

Visos mūsų paslaugų kainos yra tiksliai nurodytos. Netaikome jokių paslėptų mokesčių. Grąžinsite tokią pinigų sumą, dėl kurios buvome sutarę.

Su Ferratum viskas iš tiesų taip paprasta.

Norima paskolos suma

Pageidaujamas terminas mėnesiais

Norima paskolos suma
 
900 €
Palūkanų suma
 
846 €
BVKKMN
 
159.29%
Palūkanų norma
 
X
Mėnesio įmoka
 
X
Grąžintina suma
 
1746 €
Grąžintina suma su nuolaida
 
900
Grąžintina suma naujiems klientams
 
900
Naujiems klientams
mėnesinė įmoka
X X
Mėnesinė įmoka
su nuolaida
X X
Mėnesinė įmoka
 
97.00€
 
* Minimalus terminas - 61 dienų, maksimalus terminas - 24 mėnesiai
** Maksimali bendra vartojimo kredito kainos metinė norma - 106.98%
*** Kredito įmokas grąžinus laiku.
 
Informuojame !
Dėl vykstančių techninių pakeitimų su naujais klientais sutartys šiuo metu yra nesudaromos. Atsiprašome už nepatogumus.