Kaip pasibaigus vasarai grįžti į darbines vėžes

Vasarą paprastai kiek atleidžiame vadeles, atsipalaiduojame ir mėgaujamės gyvenimu. Valgome ir geriame turbūt daugiau nei derėtų, einame miegoti ir keliamės kada papuola, nesilaikome įprastos rutinos. Bet juk visa tai – vasaros linksmybių dalis.

Su žmonėmis bendraujame daugiau nei kitais metų laikais, valgome ne namuose, užsisakome daugiau gėrimų, keliaudami apsistojame viešbučiuose, tad neišvengiamai išleidžiame daugiau, nei buvome suplanavę. Tačiau juk tie nuostabūs prisiminimai apie saulėtas atostogas ar laiką, praleistą su draugais ir šeima, neįkainojami, tiesa?

Tačiau vasara baigėsi ir laikas grįžti į įprastas vėžes. Paprastai tai reiškia, kad vėl pradėsime sveikiau maitintis, sportuoti, laikytis įprastos rutinos ir tvarkyti finansus.

Drąsiai peržvelkite savo biudžetą 

Tai gali gąsdinti, tačiau pirmas uždavinys, kurį reikia atlikti po atostogų – drąsiai įvertinti esamą situaciją, t. y. savo skolas.

Tačiau labai svarbu, kad prieš tai visas varginančias neigiamas emocijas pakeistumėte teigiamomis. Taigi, vos įvertinę, kiek pasiskolinote per vasarą, turėtumėte nedelsdami susidėlioti biudžetą.

Nutarkite, kiek galite skirti skolų grąžinimui. Net jeigu tai būtų 50 eurų nuo kiekvieno atlyginimo, to pakaktų, kad suvoktumėte, jog judate reikiama kryptimi ir kontroliuojate situaciją.

Čia ir dabar

O ką daryti, jeigu grįžus po atostogų namuose jūsų laukia ne vien skolos, bet ir neapmokėtos sąskaitos, tuščia kredito kortelė ir tuščias šaldytuvas, o atlyginimą gausite tik kitą savaitę?

Kartais stengiantis grįžti į vėžias prireikia pagalbos. Štai kodėl „Ferratum“ sukūrė paprastai gaunamas, lanksčias, trumpalaikes paskolas, kurios padės greitai gauti lėšų.
Klientai paraišką užpildo vos per kelias minutes ir akimirksniu sužino mūsų sprendimą, ar suteiksime paskolą. Jokio popierizmo, jokių finansinių ataskaitų.

Tikslus planas 

Nusprendus, kaip spręsti trumpalaikes problemas, ir susidėliojus biudžetą, svarbu susidaryti planą, kada ir kaip grąžinsite per vasarą susikaupusias skolas.

Priklausomai nuo skolos dydžio ir grąžinimo terminų, galbūt kaip ir daugelis nuspręsite, kad geriausia yra tam skirti ne tik atlyginimo dalį, bet ir susirasti papildomą pajamų šaltinį.

Pavyzdžiui, išnaudokite savo įgūdžius ir porą valandų per savaitę ar savaitgalį skirkite laisvai samdomam darbui.

Kad ir ką nuspręsite, svarbu, kad jaustumėtės kontroliuojantys savo finansus ir neleistumėte niekam gadinti nuostabių vasaros prisiminimų.

 

Spauskite „patinka“, jeigu šis straipsnis buvo naudingas. Spauskite „dalintis“, jei manote, kad jis gali pravesrti kitiems. Dar daugiau puikių istorijų ir patarimų – mūsų bloge

Norite sužinoti, kaip dar „Ferratum“ gali palengvinti jūsų gyvenimą? Sužinokite daugiau