Kad didžiąją dieną mažiau nerimautumėte

Kodėl vestuvės dažnai būna ir daugiausia džiaugsmo, ir daugiausia nerimo keliantis įvykis gyvenime? Daugeliui šios šventės planavimas ir organizavimas – tai tarsi papildomas darbas visu etatu. Kartais jis užima visą mūsų laiką.

Reikia išsirinkti pamerges ir pabrolius, nuspręsti, ką kviesti į vestuves, ką šalia ko pasodinti, kada ir kur tuoktis, rasti geriausią fotografą, restoraną, vedėją ir floristą – užduočių sąrašas, atrodo, niekad nesibaigs.

Be to, dar reikia apsispręsti ir dėl šventės biudžeto. Europiečiai vestuvėms vidutiniškai išleidžia 5495 dolerius, o amerikiečiai – 6 kartus daugiau.

Vestuvių biudžeto sudarymas gali būti ilgas ar įtemptas procesas. Kiek svečių kviesti? Kur švęsti? Kiek kainuos vaišės? Išlaidų tikrai daug: kvietimams, patalpų nuomai, nuotakos suknelei ir taip toliau...

O pagaliau atėjus ilgai lauktai dienai, kyla ir daugiau rūpesčių. Ar jaunikis nepamirš žiedo? Lis ar švies saulė? Tačiau juk vestuvės nebūtinai turi kelti tiek daug streso.

Štai keturi patarimai, padėsiantys vestuvių dieną išlikti ramiems.

1.  Planuokite atsipūtę 

Suorganizuoti šventę, žinoma, gali padėti vestuvių planuotojai, tačiau galite puikiai susidoroti ir be jų.

Sukurta daug programėlių, padėsiančių organizuojant šventę išlikti ramiems ir susitelkusiems. Lengviau susidarysite darbų tvarkaraštį, užduočių ir svečių sąrašus, dovanų registrą. Žurnalas „Paste“ sudarė geriausių vestuvių planavimo programėlių dešimtuką.

Gal kuri nors iš jų bus naudinga ir jums? (https://www.pastemagazine.com/articles/2017/05/your-wedding-should-be-one.html)

2. Prisiminkite, kodėl tai darote

Tuokiatės su mylimu žmogumi. Juk tai ir yra svarbiausia. Vestuvės turėtų būti džiaugsmingas įvykis.

Džiaukitės planavimo procesu drauge, juokitės ir nežiūrėkite į viską pernelyg rimtai. Viskas išsispręs, svarbiausia, kad esate kartu.

3. Liaukitės nerimavę dėl pinigų

Nusprendus, koks bus jūsų vestuvių biudžetas, kartais paaiškėja, kad gali būti labai sudėtinga gauti joms pinigų. Už šventę mokėti kreditine kortele dažniausiai nebūna pati geriausia mintis. Daugeliui geriausias pasirinkimas – pasiimti vartojimo paskolą.

Jos įprastai suteikiamos su gerokai mažesnėmis palūkanomis nei naudojantis kreditine kortele, be to, siūlomas ir daug lankstesnis grąžinimo grafikas. Pavyzdžiui, pasinaudoję „Ferratum“ paslaugomis, paraišką paskolai gauti užpildysite vos per kelias minutes, o pinigai jūsų sąskaitoje atsidurs per 24 valandas.

4. Atsipalaiduokite

Nesistenkite visko suorganizuoti tobulai. Visko vis tiek nesuplanuosite, o kas turi nutikti – vis tiek nutiks! Galbūt savo šventę lyginate su draugo vestuvėmis, o gal stengiatės, kad viskas atrodytų kaip kine?
Nespauskite savęs, giliai įkvėpkite ir smagiai švęskite šią nuostabią progą.


Spauskite „patinka“, jeigu šis straipsnis buvo naudingas. Spauskite „dalintis“, jei manote, kad jis gali pravesrti kitiems. Dar daugiau puikių istorijų ir patarimų – mūsų bloge

Norite sužinoti, kaip dar „Ferratum“ gali palengvinti jūsų gyvenimą? Sužinokite daugiau