Blogas

 • Kalbėti apie pinigus su vaikais2017-08-16

   

  Daugybė neseniai atliktų tyrimų atskleidė, kad maždaug 50 proc. tėvų vengia su savo vaikais kalbėtis apie ekonomiką ar finansus, nes šias temas laiko nesvarbiomis arba pernelyg sudėtingomis.

  Tačiau kalbėtis su vaikais apie pinigus neturėtų būti sunku.

 • Skolų grąžinimas2017-08-07

  Nedaug dalykų gyvenime kelia tiek streso, kiek įsiskolinimas, nerimas, kaip sudurti galą su galu, ir kreditorių kvėpavimas į nugarą. Galbūt nežinote, kaip išspręsti šią problemą. Jūs ne vienintelis toks. Laimei, ekspertai gali pasiūlyti praktiškų būdų, kaip išlipti iš skolų duobės.

 • Kaip greitai gauti pinigų2017-08-01

  Ką darytumėte, jeigu į duris pasibelstų ilgai puoselėta svajonė, bet jums trūktų išteklių jai įgyvendinti? Kaip sakoma, geležį kalk, kol karšta.

 • Sutaupyti vasaros išlaidoms2017-07-25

  Vasara visada nepastebimai prabėga, todėl pagalvokite, ką galėtumėte nuveikti, kad šis metų laikas baigtųsi ne taip greitai. Vasaros mėnesiais mums savaime norisi laiką leisti aktyviau ir daugiau nuveikti. Tačiau tai reiškia, kad ir išlaidų bus daugiau.

 • Banko paskola2017-07-18

  Jei šiuo metu tyrinėjate savo galimybes pasiimti paskolą ir norite išvengti problemų, galinčių kilti dėl aukštos palūkanų normos ar negalint vykdyti teisinių įsipareigojimų, yra keletas dalykų, kuriuos turėtumėte prisiminti.

 • Nematomos išlaidos2017-07-11

  Šiandien vis dažniau vartojamas terminas „nematomos išlaidos“, tačiau tik nedaugelis tiksliai žino, kas patenka į šią kategoriją ir kaip jas atpažinti. Panagrinėkite šią išlaidų rūšį.

 • Kaip rasti pigesnius lėktuvo bilietus? 2017-07-04

  Dėl kylančių kuro kainų ir papildomų mokesčių, kuriuos keleiviams taiko oro linijos, gali būti gana sudėtinga rasti pigius skrydžio bilietus. Laimei, yra daugybė būdų rasti pigiausius bilietus ir išvengti papildomų mokesčių.

 • Paskola medicinos išlaidoms2017-06-28

  Jeigu pasaulis būtų tobulas, mes visi turėtume sukaupę lėšų nenumatytiems atvejams ir visuomet žinotume, kas laukia ateityje. Deja, realybė kitokia. Vis dėlto yra būdų pasiruošti ir jaustis finansiškai saugiems net nenumatytose situacijose.

 • Kaip sutaupyti pinigų vasarai 2017-06-19

  Kad ir apie kokias atostogas svajojate, iki vasaros likus dar kelioms savaitėms, vis dar turite šiek tiek laiko sukaupti joms pinigų. Pateikiame šešis naudingus patarimus, kaip sutaupyti.

 • Užsidirbk neišėjęs iš namų.2017-06-12

  Pateikiame penkias realias idėjas, kaip namuose arba laisvalaikiu galėtumėte šiek tiek papildomai užsidirbti.