Apie mus

Ferratum grupė yra tarptautinė greitųjų paskolų privatiems klientams ir paskolų verslui teikėja, pirmaujanti finansinių inovacijų srityje. Bendrovės akcijomis yra prekiaujama Frankfurto vertybinių popierių biržoje. Grupės centrinė būstinė įsikūrusi Helsinkyje, Suomijoje.

2005 metais pirmieji Europoje pradėjome teikti greitąsias paskolas. Vadovaujama grupės steigėjo Jorma Jokela, Ferratum grupė nuo įkūrimo sparčiai auga. Šiuo metu aptarnaujame daugiau kaip 1 milijoną klientų visame pasaulyje. Grupės įmonės veikia 22 Europos, Šiaurės Amerikos ir Azijos bei Ramiojo vandenyno šalyse. Bendrovės duomenų bazėje užsiregistravę daugiau kaip 3 milijonai lankytojų. 2014 metų gruodžio 31 dienos duomenimis, Ferratum įmonių grupėje dirbo 383 profesionalai.

 

 

Mūsų misija

Mes siekiame savo klientams pasiūlyti daugiau nei pinigus. Vartotojams siūlome greitą ir patogų būdą pasiskolinti reikiamą sumą pinigų tada, kai jų jiems labiausiai reikia bei užtikriname visišką klientų konfidencialumą Mes esame atsakingas skolintojas, todėl mūsų profesionalai visada pasiūlys sprendimą naudingiausią Jūsų šeimos biudžetui.

 

Mūsų strategija

Planuojame plėsti savo produktų ir mobiliųjų paslaugų spektrą bei didinti vartotojų skaičių. Siekiame įsitvirtinti kaip pirmaujantis mobilusis bankas, sujungiantis klasikines bankininkystės paslaugas su šiuolaikiniais mobiliaisiais sprendimais.

 

Mūsų vertybės

Profesionalumas, tvarus pelningumas ir etiškas elgesys yra pagrindinės mūsų vertybės.

Siekdami profesionalumo, mes nesustojama tobulėti, nuolat tobuliname savo paslaugas tam, kad vartotojams galėtume pasiūlyti moderniausius skolinimosi sprendimus.

Pelningumas yra greičio, lankstumo ir augimo rezultatas. Sparčiai augame nuo 2005 metų ir išliekame pelningi.

Mes elgiamės etiškai rūpindamiesi savo klientais. Bendraudami su klientais mes vadovaujamės atvirumo ir skaidrumo principais. Mes tikime, kad etikos principai yra svarbūs kuriant pasitikėjimą ir lojalumą tarp klientų ir darbuotojų.

 

 

Pildyti paraišką

 

Daugiau  informacijos rasite mūsų Grupės tinklapyje.

 


Other countries