Kaip užsiregistruoti ir gauti paskolą?

Kliente, esate vartojimo kreditų tinklapyje www.ferratum.lt, kuriame galite pateikti registracijos paraišką kreditui gauti. Registracijos paraišką pildyti turi nauji Ferratum Finance klientai, PIRMĄ KARTĄ besikreipiantys paskolos.

Esate registruotas Ferratum Finance klientas? Jau turėjote Ferratum Finance kreditą? Skaitykite informaciją skiltyje Kaip gauti paskolą?

Sekite išsamią instrukciją ir atlikite išvardytus žingsnius, kurie leis Jums tapti registruotais Ferratum Finance klientais ir greitai gauti reikiamą paskolos sumą.

1. Pradiniame puslapyje pasirinkite norimą paskolos sumą: skaičiuoklėje slinkite “€” ženkliuką ir nustatykite Jums tinkamą sumą. Galite rinktis paskolą nuo 100€ iki 2000€.

2. Skaičiuoklėje nustatykite ir tinkamą paskolos grąžinimo laikotarpį: slinkite “laikrodžio” ženkliuką į reikiamą pusę ir nustatykite Jums patogiausią laikotarpį. Prašome atkreipti dėmesį į tai, kad kuo ilgesnį laikotarpį pasirinksite, tuo mažesnė bus Jūsų paskolos mėnesio įmoka.

3. Pasirinkę Jums tinkamą paskolos sumą ir mokėjimo laikotrapį, dešinėję spauskite oranžinį mygtuką „Pildyti paraišką“.

4. Anketoje pateikite registracijai reikalingus asmens duomenis, kontaktinę informaciją. Būtinai susipažinkite su Asmens duomenų tvarkymo ir Elektroninės sistemos naudojimosi taisyklėmis ir patvirtinkite, kad su jomis susipažinote (pažymėkite ☑). Pažymėkite ☑, jei sutinkate gauti informacines žinutes. Galiausiai pasirinkite būdą, kuriuo Jums patogiau gauti paskolos mokėjimui reikalingas sąskaitas-faktūras ir paspauskite „Tęsti”.

5. Kitame žingsnyje užpildykite mokumo deklaraciją apie Jūsų pajamas bei įsipareigojimus ir spauskite „Pateikti“. Atkreipiame dėmesį, kad šioje dalyje Jūsų pateikta informacija turi būti teisinga ir išsami.

6. Užpildę mokumo deklaraciją, informuosime, kad JŪSŲ REGISTRACIJOS PARAIŠKA GAUTA. Ekrane matysite rekvizitus, kurie reikalingi 0,01€ registracijos patvirtinimo mokesčiui pervesti. SVARBU į mokėjimo paskirtį įvesti 32 simbolių MD5 kodą. Atliekant pavedimą iš asmeninės banko sąskaitos, mokėjimo paskirtyje nurodykite visą MD5 kodą. MD5 kodas ir kiti rekvizitai yra išsiunčiami ir registracijos metu nurodytu elektroniniu paštu.

7. Kai sumokėsite registracijos mokestį, laukite SMS žinutės apie sėkmingai baigtą registraciją.

8. Po patvirtinimo maždaug per penkiolika minučių (įmonės darbo metu) peržiūrėsime Jūsų paraišką paskolai gauti. Atsakymą pateiksime SMS žinute, el. paštu išsiųsime Standartinę informaciją. Prireikus papildomos informacijos paskolos paraiškos vertinimui, su Jumis susisieks Ferratum administratoriai.

9. Susipažinę su visomis paskolos sąlygomis, paskolos ėmimą patvirtinkite išsiuntę SMS žinutę su žodžiu SUTINKU numeriu 1670.

10. Gavę Jūsų patvirtinimą dėl paskolos ėmimo, paskolą išmokėsime į Jūsų asmeninę banko sąskaitą per artimiausias 5 minutes.

Iškilo daugiau klausimų? Nepavyksta atlikto vieno iš nurodytų žingsnių? Susisiekite su Ferratum Finance konsultantais (kontaktai) – jie nusiteikę Jums padėti pildant registracijos paraišką. Jei esate registruotas Ferratum Finance klientas ir nežinote, kaip pateikti paraišką, skaitykite informaciją skiltyje Kaip gauti paskolą?

 

Norima paskolos suma

Pageidaujamas terminas mėnesiais

Norima paskolos suma
 
900 €
Palūkanų suma
 
846 €
BVKKMN
 
159.29%
Palūkanų norma
 
X
Mėnesio įmoka
 
X
Grąžintina suma
 
1746 €
Grąžintina suma su nuolaida
 
900
Grąžintina suma naujiems klientams
 
900
Naujiems klientams
mėnesinė įmoka
X X
Mėnesinė įmoka
su nuolaida
X X
Mėnesinė įmoka
 
97.00€
 
* Minimalus terminas - 61 dienų, maksimalus terminas - 24 mėnesiai
** Maksimali bendra vartojimo kredito kainos metinė norma - 106.98%
*** Kredito įmokas grąžinus laiku.
 
Informuojame !
Dėl vykstančių techninių pakeitimų su naujais klientais sutartys šiuo metu yra nesudaromos. Atsiprašome už nepatogumus.
Pildyti paraišką