500€ vartojimo paskola

Kiekvienas gali pakliūti į tokią situaciją, kai būtina įsigyti tam tikrus dalykus, pavyzdžiui, reikia pinigų tam tikrai prekei, kuri padėtų Jūsų kasdienei veiklai. Tačiau neretai neturime tam sukaupę papildomų lėšų. Bet tai nereiškia, kad turime atsisakyti reikiamos prekės. Pasinaudokite Ferratum Finance siūlomomis paslaugomis: greitosios paskolos ar greitieji kreditai.

Greitieji vartojimo kreditai yra paprasta vartojimo paskola, kuri Jums naudinga tais atvejais, kai staiga prireikia papildomų pinigų netikėtoms išlaidoms, norint nusipirkti didesnį pirkinį ar kai reikalinga skubi finansinė parama.

Visi jaučiame, kad subjurus orams daugelį mūsų puola peršalimo ligos. Juk lietingas, šlapias ir permainingas oras yra puikios sąlygos įvairiems virusams plisti. Blogai pasijautę, kreipiamės į gydytojus ir prašome nedarbingumo lapelio. Tai reiškia, kad už ligos patale praleistas dienas nebus mokamas pilnas darbo atlygis, vadinasi ir Jūsų pajamos bus mažesnės. O kur dar papildomos išlaidos gydymui, vaistams... Jei Jūsų finansinė padėtis netikėtai pasikeičia, Ferratum Finance gali Jums padėti ir suteikti ilgalaikę paskolą, pavyzdžiui 500€.

Visada reikia rūpintis savo saugumu. Pavyzdžiui, atėjus šaltajam rudens metui, kai rytais pasirodo pirmosios šalnos ar netgi sniegas, jaučiamės labiau užtikrinti savo saugumu, kai į darbą, mokyklą ar darželį važiuoti tvarkingu ir saugiu automobiliu. Todėl būtinai patikrinkite savo automobilio padangų protektorių – ar jis atitinka saugaus vairavimo standartus ir Jūsų transporto priemonė nekelia pavojau Jums ar kitiems eismo dalyviams. Jūsų susirūpinimas savo saugumu, jis tikrai atsipirks, jei savo transporto priemonei sutvarkyti kreipsitės 500€ ilgalaikės paskolos mūsų puslapyje www.ferratum.lt

Ferratum Finance paskola – būtent tai, ko Jums labiausiai reikia!

Galite gauti paskolą jei:

  • esate 19-75 metų;
  • turite gerą kredito istoriją;
  • turite aktyvią banko sąskaitą, kadangi paskola bus pervesta į Jūsų asmeninę banko sąskaitą.

SVARBU! Siekiant geriau įvertinti mūsų paslaugas, pasitikslinkite informaciją apie paskolas internetu mūsų puslapio paskolos skaičiuoklėje!

Ferratum Finance yra atsakingas skolintojas, todėl prieš kreipdamiesi paskolos, įvertinkite savo galimybes dėl paskolos grąžinimo!

Įvertinę savo galimybes mokėti paskolą internetu ir nusprendę, kad paskola yra tinkamas sprendimas, prašome užpildyti norimos paskolos paraišką. Įvertinę ją, su Jumis susisieks mūsų operatoriai. SMS žinute gavę teigiamą sprendimą dėl greitosios paskolos, paskolos suma pervedama į Jūsų asmeninę banko sąskaitą. Tai, kaip greitai paskolos suma pasieks Jūsų sąskaitą, priklauso nuo konkretaus banko.

Pasirinkite geriausią paskolą sau:

  • ilgalaikės paskolos nuo 100€ iki 2000€;
  • paskolos grąžinimo laikotarpis nuo 2 iki 24 mėnesių;
  • paskola grąžinama dalimis.

Plačiau apie ilgalaikes paskolas internetu: Ferratum Finance Jums siūlo ilgalaikes vartojimo paskolas iki 2000€! Ilgalaikė paskola – tai vartojimo paskola, kurią galite grąžinti dalimis. Tokią paskolą paprastai renkasi žmonės, kuriems reikia didesnio vienkartinio pirkinio, pavyzdžiui įsigyti naują skalbimo mašiną ar naujas automobilio padangas, arba tie žmonės, kurie turi padengti didesnes netikėtas išlaidas, pavyzdžiui suremontuoti sugedusį automobilį. Tokios paskolos mokėjimo laikotarpis yra iki 24 mėnesių, paskola dengiama mokant įmokas dalimis kas mėnesį.  Mažiausia mėnesio įmokos suma – 8,08 €.

 

Kodėl verta rinktis Ferratum Finance? Ferratum Finance paskolos paraišką tikrai paprasta užpildyti – tai galite padaryti apsilankę puslapyje www.ferratum.lt ! Jums tereikia pasirinkti reikiamą paskolos sumą, pavyzdžiui 500€, ir pageidaujamą laikotarpį, pavyzdžiui 9 mėnesiai.

 

 

Norima paskolos suma

Pageidaujamas terminas mėnesiais

Norima paskolos suma
 
900 €
Palūkanų suma
 
846 €
BVKKMN
 
159.29%
Palūkanų norma
 
X
Mėnesio įmoka
 
X
Grąžintina suma
 
1746 €
Grąžintina suma su nuolaida
 
900
Grąžintina suma naujiems klientams
 
900
Naujiems klientams
mėnesinė įmoka
X X
Mėnesinė įmoka
su nuolaida
X X
Mėnesinė įmoka
 
97.00€
 
* Minimalus terminas - 61 dienų, maksimalus terminas - 24 mėnesiai
** Maksimali bendra vartojimo kredito kainos metinė norma - 106.98%
*** Kredito įmokas grąžinus laiku.
 
Informuojame !
Dėl vykstančių techninių pakeitimų su naujais klientais sutartys šiuo metu yra nesudaromos. Atsiprašome už nepatogumus.

 

 FERRATUM - MES SUJUNGIAME ŽMONES IR PINIGUS.