1000€ vartojimo paskola internetu

500€ vartojimo paskola internetu

Susidūrėte su finansiniais sunkumais ir Jums būtina greita paskola? Pasinaudokite Ferratum Finance siūlomomis paslaugomis: greitosios paskolos ar greitieji kreditai internetu.

Greitieji vartojimo kreditai yra paprasta vartojimo paskola, kuri Jums naudinga tais atvejais, kai staiga prireikia papildomų pinigų netikėtoms išlaidoms, norint nusipirkti didesnį pirkinį ar kai reikalinga skubi finansinė parama.

Visi jaučiame, kad subjurus orams daugelį mūsų puola peršalimo ligos. Juk lietingas, šlapias ir permainingas oras yra puikios sąlygos įvairiems virusams plisti. Blogai pasijautę, kreipiamės į gydytojus ir prašome nedarbingumo lapelio. Tai reiškia, kad už ligos patale praleistas dienas nebus mokamas pilnas darbo atlygis, vadinasi ir Jūsų pajamos bus mažesnės. O kur dar papildomos išlaidos gydymui, vaistams... Jei Jūsų finansinė padėtis netikėtai pasikeičia, Ferratum Finance gali Jums padėti ir suteikti ilgalaikę paskolą, pavyzdžiui 1000€

Ar jau planuojate, kaip sutiksite artėjančias didžiąsias metų šventes? Gal norite sutikti jas kaip niekad ypatingai? Naujametinė kelionė į kitą Europos ar tolimą pasaulio miestą – puiki proga pakeisti Naujametines tradicijas! Suprantama, kad šventiniu laikotarpiu ir taip apstu įvairių išlaidų, todėl apsvarstykite galimybę kreiptis paskolos ar greitojo kredito. Juk ilgalaikę paskolą grąžinti turėsite dalimis jau po švenčių, kai bus mažiau papildomų išlaidų, taigi toks grąžinimas neturėtų stipriai paveikti Jūsų ar Jūsų šeimos biudžeto.

Ferratum Finance paskola – būtent tai, ko Jums labiausiai reikia!

Atsirado neplanuotų išlaidų? Būtina finansinė pagalba? Reikia greitos paskolos? Galime būti Jūsų finansiniu partneriu! Internetu siūlomos ilgalaikės paskolos siekia 2000€! Paraišką paskolai gauti pildykite mūsų pagrindiniame puslapyje www.ferratum.lt. ! Jums tereikia pasirinkti reikiamą paskolos sumą, pavyzdžiui 1000€, ir pageidaujamą laikotarpį, pavyzdžiui 12 mėnesių.

Pateikti paskolos paraišką galite bet kuriuo paros metu. Tačiau sprendimas dėl ilgalaikės paskolos ar greitojo kredito suteikimo bus priimamas tik UAB „Ferratum finance“ darbo valandomis. Paskola visada bus pervesta į asmeninę banko sąskaitą, iš kurios buvo sumokėtas registracijos mokestis. Tai, kaip greitai paskolos suma pasieks Jūsų sąskaitą, priklauso nuo konkretaus banko.

SVARBU! Siekiant geriau įvertinti mūsų paslaugas, pasitikslinkite informaciją apie paskolas internetu mūsų puslapio paskolų skaičiuoklėje!

Ferratum Finance yra atsakingas skolintojas, todėl prieš kreipdamiesi paskolos, įvertinkite savo galimybes dėl paskolos grąžinimo!

 

Ferratum Finance siūlo Jums :

· ilgalaikes paskolas net iki 24 mėn. laikotarpiui! Galima suma iki 2000€. Tokios paskolos grąžinamos dalimis, mažiausia mėnesio įmokos suma – 8,08 €. Kuo ilgesnis paskolos grąžinimo laikotarpis, tuo maženis yra mėnesinis grąžinamos įmokos dydis!

Paraiškas norimai paskolai gauti galite pildyti www.ferratum.lt

 

Kodėl verta rinktis Ferratum Finance? Pirmieji Europoje pradėjome teikti greitąsias paskolas. Tai rodo, kad turime didelę patirtį ir esame užtikrinti mūsų siūlomų paslaugų kokybe! Siūlome Jums ilgalaikes paskolas internet. Skaičiuoklėje galėsite pasirinkti paskolas net iki 2000€! Apsilankykite mūsų pagrindiniame puslapyje www.ferratum.lt

 

Norima paskolos suma

Pageidaujamas terminas mėnesiais

Norima paskolos suma
 
900 €
Palūkanų suma
 
846 €
BVKKMN
 
159.29%
Palūkanų norma
 
X
Mėnesio įmoka
 
X
Grąžintina suma
 
1746 €
Grąžintina suma su nuolaida
 
900
Grąžintina suma naujiems klientams
 
900
Naujiems klientams
mėnesinė įmoka
X X
Mėnesinė įmoka
su nuolaida
X X
Mėnesinė įmoka
 
97.00€
 
* Minimalus terminas - 61 dienų, maksimalus terminas - 24 mėnesiai
** Maksimali bendra vartojimo kredito kainos metinė norma - 106.98%
*** Kredito įmokas grąžinus laiku.
 
Informuojame !
Dėl vykstančių techninių pakeitimų su naujais klientais sutartys šiuo metu yra nesudaromos. Atsiprašome už nepatogumus.

 

 FERRATUM - MES SUJUNGIAME ŽMONES IR PINIGUS.